Доцент кафедри трудового та господарського права підполковник поліції Олена Чорноус, яка є куратором навчальної групи 305 факультету № 2, організувала для курсантів екскурсію до Фельдман Екопарку. Курсанти відвідали виставку «Бал хризантем», взяли участь у спортивно-розважальних заходах, які проводилися в Екопарку, побували на різних екскурсіях, у контактних зонах, де можна поспілкуватися з тваринами, погодувати їх, попопестити та багато іншого.

Одним із головних завдань Фельдман Екопарку є виховання морально та фізично здорового покоління. Саме тому регіональний ландшафтний парк є безбар'єрним майданчиком для реалізації різних соціальних проектів, таких, як допомога дітям з особливими потребами, молоді з девіантною поведінкою, людям, постраждалим в результаті конфлікту на сході України. Також в Екопарку популяризується здоровий спосіб життя, реалізуються проекти, спрямовані на підтримку молодих дарувань та багато іншого.