Старший викладач кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 кандидат юридичних наук Олена Устименко та старший оперуповноважений відділу Управління захисту економіки в Полтавській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Олексій Сілаков провели бінарне заняття у навчальній групі Ф3-18-101м з навчальної дисципліни «Міжнародно-правові стандарти правоохоронної діяльності».

Здобувачів вищої освіти ознайомили з нормами чинного законодавства, відкритими національними та міжнародними базами даних, які використовуються у сучасній поліцейській діяльності. Олена Устименко Олексій Сілаков побажали присутнім сумлінно навчатися, щоб добре орієнтуватися у національному законодавстві та міжнародних актах для успішної служби у Національній поліції України.