Доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Доценко, доцент кафедри соціології та психології факультету № 6 Лариса Шевченко разом із курсантами навчальної групи Ф3-209 Аліною Суботою та Каріною Кулешовою взяли участь в урочистому відкритті виставки «Невидимий батальйон», присвяченої Дню захисника України. Виставку презентовано у Центрі гендерної культури м. Харків у рамках роботи Музею жіночої і гендерної історії.

В експозиції використані матеріали з різних джерел та проектів, присвячені темі «Жінка та війна». Організатори виставки прагнуть привернути увагу суспільства до вагомої, але невидимої участі українських жінок у військових конфліктах.

Експозиція буде відкрита для публічного доступу впродовж місяця.