Курсанти групи Ф3-204 разом із куратором старшим викладачем кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Вікторією Макаренко відвідали виставку «Старий Харків на поштових листівках» у галереї «АВЕК». В експозиції було представлено понад 400 листівок з краєвидами Харкова кінця XIX – першої половини XX століття з колекції «Feldman Family Museum». Також курсанти відвідали Центр сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр», де триває виставка проекту «Предмети» сучасних харківських митців – Гамлета Зінківського та Bob Basset. Своїми роботами автори нагадують відвідувачам про необхідність хоча б іноді зупинитися, озирнутися та подивитися на речі, що нас оточують, свіжим поглядом.