Шановні першокурсники!

Сьогодні значуща подія у вашому житті – ви склали Присягу працівника поліції. Я вірю, що ви будете взірцем сумлінного служіння Українському народу, високих моральних якостей, офіцерської честі і відповідальності.

Урочисті слова Присяги вимагають від вас суворо дотримуватися Конституції та чинного законодавства, служити й захищати свою державу. Завжди пам’ятайте тих, хто пожертвував своїм життям заради свободи та цілісності України! Пам’ятайте подвиг наших воїнів-патріотів і будьте гідними їхньої пам’яті!

Я переконаний, що ви не зрадите свого вибору, а здобута в стінах нашого університету освіта стане основою вашого особистого успіху та професійного зростання.

Бережіть добре ім’я курсанта Харківського національного університету внутрішніх справ, примножуйте славу наших ветеранів, виправдовуйте очікування викладачів і командирів, усіх, хто сприятиме вашій професійній підготовці. Будьте чесними, сміливими, гуманними. Нехай вам щастить у службі та особистому житті!

Служіть і захищайте!

Слава Україні!