До державного свята бібліотека університету презентує розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «Захист країни – обов’язок громадянина», присвячену Дню захисника України, Дню українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, що відзначаються 14 жовтня.

В експозиції представлено видання, які місять інформацію про козацьку добу, коли Україна постала на європейському терені, як могутня держава. Козацька слава перегукується з сучасністю, тому до уваги університетської спільноти презентовано й літературу про звитяги українського народу, героїзм українських військових та мужність бійців добровільних батальйонів.

Бібліотека університету запрошує університетську спільноту ознайомитися з експозицією.