Під час урочистих заходів з нагоди приведення до Присяги працівника поліції курсантів перших курсів, державними нагородами було відзначено працівників Харківського національного університету внутрішніх справ.

Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» нагороджені працівники університету, які мають статус учасника бойових дій, наданого у зв’язку з участю в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях. Серед них:

• полковник поліції Гарбузюк Костянтин Геннадійович, заступник декана факультету № 3;
  • підполковник поліції Драновський В’ячеслав Іванович, директор Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми);
  • майор поліції Товстуха Сергій Олександрович, фахівець відділення забезпечення діяльності Сумський центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми);
  • лейтенант поліції Волков Андрій Юрійович, старший інспектор відділення організації служби Сумський центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми).

Наказами МВС України за вагомі особисті досягнення у професійній діяльності, активну участь у підготовці фахівців, наукових, науково-педагогічних кадрів та виховання молодого покоління, тривалу й бездоганну працю нагороджено відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства внутрішніх справ України – «Вогнепальна зброя» Грищенка Олександра Володимировича, проректора університету.

За високий професіоналізм у підготовці висококваліфікованих фахівців для правоохоронних органів України та з нагоди відзначення Дня захисника України відзнакою МВС України – нагрудним знаком «За безпеку народу» нагороджено майора поліції Шевченка Ігоря Юрійовича, провідного фахівця факультету № 1.

Відзнакою МВС України – нагрудним знаком «За відзнаку в службі» нагороджено підполковника поліції Матюшкову Тетяну Петрівну, доцента кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1.

Відзнакою МВС України – Почесною Грамотою нагороджено:

- майора поліції Онищенка Юрія Миколайовича, доцента кафедри кібербезпеки факультету № 4;

- Крикуна В’ячеслава Віталійовича, заступника декана факультету № 6.

Нагороди вручили заступник Міністра внутрішніх справ України полковник поліції Вадим Троян та заступник Голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Олексій Руденко. Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко поздоровив працівників вишу з високими нагородами та побажав успіхів у подальшій службовій діяльності.