На базі Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  відбулися військово-спортивні змагання «Козацькі забави» серед учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Суми. Захід проводився з метою підвищення рівня фізичної загартованості та зміцнення здоров'я учнів, залучення їх до регулярних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя, визначення рівня та покращення результатів з розвитку військово-прикладних, олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Під час урочистого відкриття директор філії Сергій Лукаш привітав усіх учасників зі святами – Днем Захисника України та Днем Українського козацтва, що відзначаються 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці. Школярі взяли участь у конкурсах «Снайпер», естафета, яка включала в себе такі етапи, як «Потяг», «Подолання заболоченої місцевості по купинах», «Рятівник», «Доставка цінних пакетів», «Перетягування канату».

За результатами змагань переможці були нагороджені грамотами відповідних ступенів.

Сумська філія ХНУВС