У рамках роботи куратора кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник підполковник поліції, доцент кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Валентина Гончарук і курсанти групи Ф2-304 відвідали Центр сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр», де проходить виставка проекту «Предмети» сучасних харківських митців Гамлета Зінківського та Bob Basset.

Митці зізнаються, що проект «Предмети» є для них важливим, у першу чергу тому, що відбувається в рідному місті. Для реалізації «Предметів» у ЄрміловЦентрі Гамлет Зінківський отримав грант Президента України, котрий щорічно надається молодим митцям з різних галузей культури. Гамлет Зінківський, відомий в Україні, перш за все, як вуличний художник, розповідає, що цей проект для нього — цікавий експеримент: «погратися» з інтерпретаціями, спонукати глядачів заново подивитися на звичні речі та переосмислити своє ставлення до того, що є мистецтвом. На виставці митець презентує свою колекцію ножиць, які збирає вже десять років по всьому світу, та колекцію інших повсякденних предметів. Курсанти були у захваті від поїздки, відпочивши з користю. дізналися багато нового та цікавого.