Начальник відділу запобігання корупції Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС України Сергій Яременко прочитав лекцію на тему: «Основні положення українського антикорупційного законодавства» для працівників Харківського національного університету внутрішніх справ.

Під час лекції докладно розглядалися питання дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» у частині подання декларацій та правил їх заповнення; дотримання обмежень, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів; особливості притягнення осіб до відповідальності за порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності. Працівники університету отримали відповіді на поставлені запитання.