Працівники кафедри правового забезпечення господарської діяльності організували екскурсію до університетського музею  для учнів 10–11 класів ЗОШ № 40 м. Харкова. Юнаки та дівчата оглянули експозиції, присвячені діяльності поліції при розслідуванні вбивства, дорожньо-транспортної пригоди. Молодь брала активну участь в обговоренні цих подій та робила власні висновки щодо обставин справ. Особливо сподобалася учням експозиція форми працівників правоохоронних органів ХХ століття, адже в музеї зберігається оригінальне обмундирування, яке більшість школярів бачили лише в кіно. Працівники кафедри також розповіли дітям про університет, надали їм необхідну інформацію про вимоги до майбутніх абітурієнтів, які бажають вступити до вишу. Яскраві враження від екскурсії та корисна інформація допоможуть школярам у майбутньому професійному виборі.