Старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності кандидат юридичних наук, капітан поліції Євгенія Гладкова взяла участь у прямому ефірі програми «Батьківські збори» на «7 каналі».

Тема програми – дитяча відповідальність. На конкретних прикладах було розглянуто проблеми усвідомлення дітьми й дорослими наслідків їх вчинків та відповідальності, у тому числі в юридичному її сенсі. Учасники дискусії приділили увагу також розмежуванню «дитячих пустощів», правопорушень і злочинів, віку настання кримінальної, адміністративної та інших видів відповідальності, особливостям виховання дітей тощо. Піднімалися питання й щодо відповідальності батьків за протиправну поведінку дитини, а також за її неналежне виховання та ін.

Дискусія в студії носила жвавий характер та викликала цікавість з боку аудиторії.