Курсанти навчальних груп Ф3-209 і Ф3-203 університету разом зі своїми кураторами – доцентами кафедри педагогіки та психології Вікторією Доценко та Оксаною Платковською відвідали Центр-музей А.С. Макаренка при Курязькій виправній колонії для неповнолітніх імені А.C. Макаренка у селищі Подвірки Дергачівського району Харківської області.

Курсанти ознайомилися з цінними експонатами музею, прослухали розповідь про життя та діяльність видатного вітчизняного педагога і письменника Антона Семеновича Макаренка, побували на виставці історії покарань та переглянули фільм про сьогодення пенітенціарної служби Харківщини.