Викладачі кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Лариса Варунц, Наталія Філіпська та Олена Устименко взяли участь у тренінгу по роботі з базою даних Scopus, який відбувся у науково-технічній бібліотеці Національно-технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Тренінг проводили: тренер  Elsevier Сергій Назаровець, директор науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ» Лариса Семененко та заступник директора науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ» Юлія Главчева.

Під час тренінгу розглядалися питання щодо вмісту бази даних Scopus, інструментів пошуку, аналізу та візуалізації даних; профілю автора та організації у Scopus; критеріїв відбору наукових видань для представлення у Scopus. Сергій Назаровець розкрив питання, пов’язані з основними проблемами, що виникають під час підготовки рукопису, пошуку, вибору журналу для публікації та побажав усім присутнім успіхів у подальшій науковій роботі.