Загальноуніверситетська кафедра адміністративного права та процесу продовжує підвищувати рівень педагогічної майстерності викладачів. Відбулася відкрита лекція з навчальної дисципліни «Фінансове право» за темою: «Бюджетна система України», яку підготував доцент кафедри адміністративного права та процесу, кандидат юридичних наук, підполковник міліції Олександр Пабат.

Лекція проходила у навчальних групах ФПС-13-1-6. Під час заняття були присутні перший проректор університету, доктор юридичних наук, професор  Олександр Головко, начальник навчально-методичного центру, кандидат технічних наук, доцент, полковник міліції Ігор Магдаліна, викладачі кафедри та представники науково-педагогічного складу інших підрозділів університету.