Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Загородній та доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін цього ж факультету Віталій Заборовський організували зустріч із заступником начальника відділу з добору в Харківській області Окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України, майором Сергієм Степановим. Мета зустрічі – сприяння працевлаштуванню студентів випускних курсів Харківського національного університету внутрішніх справ.

Сергій Степанов розповів студентам про порядок оформлення на військову службу за контрактом до Державної прикордонної служби, про умови служби, грошове утримання та соціальне забезпечення прикордонників. Особливу увагу він приділив добору кандидатів на службу за програмою «Нове обличчя кордону».

Наприкінці зустрічі Сергій Миколайович відповів на численні запитання працівників та студентів факультету № 6.