У Києві проходить семінар-консультація «Обгрунтування доцільності і можливостей врахування гендерного компоненту у навчальних закладах сектору безпеки і оборони». Серед його учасників Віце-прем’єр Міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Урядова Уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, Заступник Міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук, заступник Міністра освіти Роман Греба, національна консультантка ООН Жінки Олена Суслова, представники навчальних закладів сектору безпеки та оборони. Харківський національний університет внутрішніх справ на семінарі представив перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець. На семінарі обговорюються питання щодо оцінки та аналізу навчальних програм згідно до принципів рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків, часові рамки їх здійснення, ключові очікувані результати тощо.