У м. Бобруйськ (Білорусь) відбувся міжнародний чемпіонат з панкратіону. Цьогорічний турнір став наймасштабнішим за останні роки. У ньому взяли участь представники 30 країн світу. Серед учасників чемпіонату у складі збірної команди України були й спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ.

За результатами чемпіонату у розділі  «традишн» курсант 2 курсу факультету № 1 Анатолій Єгіазарян посів ІІ місце, курсант 2 курсу факультету № 3 Катерина Шакалова – ІІІ місце. У розділі «фул» Катерина Шакалова обійшла суперників і стала чемпіонкою, виборовши І місце, Анатолій Єгіазарян став срібним призером. У командному заліку в розділі «фул» команда України посіла другу сходинку п’єдесталу, а в розділі «традишн» завоювала бронзу.

Вітаємо спортсменів із перемогою!