Для студентів групи ПЗдмс-18-1 1 курсу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ викладач кафедри правового забезпечення господарської діяльності Артем Подорожній провів виїзне заняття з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності та охорона праці» у Музеї анатомії, створеному на факультеті анатомії людини Харківського національного медичного університету.

Музей анатомії є діючою кафедрою анатомії при університеті, який забезпечує постійне оновлення та збільшення кількості експонатів. Засновником музею та найвідомішим його працівником є доктор медичних наук, професор Володимир Воробйов.

У Музеї анатомії чотири зали загальною площею понад 600 кв. м. В них розміщено більше 4,5 тисяч анатомічних препаратів, експонатів кісток людини, скелетів здорових людей, дітей та людей з відхиленнями, скелетами тварин, людськими органами тощо.