У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ активно впроваджуються у навчальний процес інтегровані заняття. Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Тетяна Геращенко провела бінарне заняття – лекцію з філософії культури за участю провідного фахівця відділення кадрового забезпечення філії Ганни Мітітєл. Вона ознайомила студентів з різними визначеннями поняття «культура», її сутністю, основними характеристиками, типологією. Ганна Іванівна розповіла про особливості культурної спадщини нашого краю та запропонувала студентам вікторину на знання історії пам’яток міста Суми. Студенти старалися якомога швидше пригадати назви пам’яток культури, що демонструвалися на екрані. Кожне фото Ганна Іванівна доповнювала вичерпною інформацією. Найбільш активні учасники отримали квитки на перегляд фільму у кінотеатрі «Планета кіно».

Під час проведеної лекції студенти отримали багато корисної інформації та продемонстрували високий рівень засвоєння нового матеріалу.

Сумська філія ХНУВС