У Харківському національному університеті внутрішніх справ у рамках проекту «Зміцнення системи підготовки працівників поліції щодо захисту та забезпечення прав дитини» професор кафедри педагогіки та психології факультету № 3 кандидат психологічних наук, доцент Наталя Мілорадова провела тренінг для курсантів 2 курсу факультету № 3. Тема тренінгу – «Психологічні, фізіологічні та вікові особливості розвитку дитини, типові поведінкові прояви. Особливості комунікації з дитиною з урахуванням віку та психофізичного розвитку». Під час тренінгу курсантам розповіли про фізіологічні, психологічні та вікові особливості розвитку дитини та розглянули питання комунікації з дитиною у тому чи іншому віці.