У Харківському національному університеті внутрішніх справ завершилися п’ятиденні курси підвищення кваліфікації для представників керівного складу кримінального блоку органів та підрозділів Національної поліції України та науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів вищої освіти. Вони були започатковані за ініціативою Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України.

Протягом п’яти днів слухачі курсів розглядали актуальні аспекти діяльності кримінальної поліції Національної поліції України. До проведення занять були залучені керівники та представники департаментів кримінального блоку Національної поліції України, професорсько-викладацький склад Харківського національного університету внутрішніх справ.

По закінченні  курсів слухачі успішно пройшли тестування та отримали сертифікати, які вручили перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції генерал поліції другого рангу В’ячеслав Аброськін та ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. В’ячеслав Васильович відмітив високий рівень організації навчання, подякував ректору та колективу університету і підкреслив, що такі курси підвищення кваліфікації для працівників практичних підрозділів Національної поліції будуть проводитися й надалі.