До Всесвітнього дня науки та за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної у Харківському національному аграрному університеті ім. Докучаєва відбувся V науковий квест «Пошуки скарбів науки». Цього року участь у квесті взяли 23 команди з різних вишів Харкова. Харківський національний університет внутрішніх справ представили курсанти факультету № 1 Вікторія Цебинога, Аліна Тельна, Віталій Найда, Юрій Смірнов, курсант факультету № 4 Єлизавета Бєляєва, голова наукового товариства курсантів та студентів Юлія Заболотна та заступник голови наукового товариства Тетяна Шевчук.

Конкурсна програма складалася з 10 завдань, на виконання яких виділялося не більше п’яти хвилин. Завдання були пов’язані з біологією, ботанікою, хімією та аграрною сферою. Конкурсанти повинні були знайти найродючіший ґрунт, корисні копалини, розпізнати насіння культурних рослин тощо.  За результатами змагань команда Харківського національного університету внутрішніх справ посіла четверте місце, відставши від бронзових призерів лише на 3 секунди. Усі учасники команди отримали відповідні сертифікати.