В Інституті післядипломної освіти ХНУВС розпочали двотижневе навчання на курсах підвищення кваліфікації працівники патрульної поліції, дозвільної системи, управління захисту економіки, а також спеціалісти-вибухотехніки з шістнадцяти Головних управлінь Національної поліції в областях та Департаменту вибухотехнічної служби.

Зі слухачами курсів підвищення кваліфікації зустрівся ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець та директор Інституту післядипломної освіти Євгеній Жеребцов. Вони націлили слухачів курсів на здобуття якісної освіти, наголосили на дотриманні службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку й зазначили, що для слухачів створено сучасні умови для навчання, побуту, самостійної підготовки, занять спортом та відпочинку.