У Харківському національному університеті внутрішніх справ проходить VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми трудового законодавства, законодавства про державну службу та службу в правоохоронних органах». Конференція організована кафедрою трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Васильович Сокуренко. Він відзначив актуальність питань, винесених на розгляд, побажав учасникам наукового заходу плідної роботи та конструктивних рішень.

У роботі конференції взяли участь: представник Консультативної місії Європейського Союзу з питань взаємодії поліції з громадою Пітер Вілсон, директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації Юрій Шпарага, академіки НАПрН України Олександр Бандурка та Сергій Прилипко, член-кореспонденти НАПрН України Сергій Гусаров та Олег Ярошенко, професори Валентин Венедіктов, Володимир Жернаков та інші науковці, державні службовці, працівники правоохоронних органів.

Всеукраїнський статус конференції обумовлюється участю в ній фахівців з усіх регіонів України, які представляють більше 30 закладів вищої освіти. Серед них Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний університет «Одеська юридична академія», Національна академія внутрішніх справ, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Донецький юридичний інститут МВС України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, Чернігівський національний технологічний університет.