У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися інформаційні зустрічі «Подолання стигми та зменшення рівня дискримінації стосовно представників вразливих груп населення в діяльності органів поліції». Бінарні правоосвітні заходи для майбутніх правоохоронців провели голова Харківського обласного осередку Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) Юрій Чумак та професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 ХНУВС Андрій Войціховський.

Майбутніх поліцейських ознайомили з низкою найбільш типових ситуацій, з якими стикаються представники вразливих груп та проаналізували фактори, що сприяють порушенню їхніх права і свобод. Учасники зустрічі погодилися з висновком щодо необхідності толерантного ставлення до різних груп населення та неухильного дотримання чинного законодавства, що регламентує діяльність Національної поліції України.