Під час робочої наради за участі проректорів, деканів факультетів, керівників структурних підрозділів Харківського національного університету внутрішніх справ ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко представив нового проректора – Олександра Бакумова.

Олександр Сергійович має три вищі освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр». Із відзнакою закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, отримавши кваліфікацію юриста, та Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна за спеціальностями «Фінанси» та «Історія». Олександр Сергійович є головою поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Харківській області від представників громадськості. Він – кандидат юридичних наук, нині працює над написанням дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук. У 2015 році Олександр Бакумов був мобілізований під час четвертої хвилі мобілізації до лав Державної прикордонної служби України, брав участь в антитерористичній операції, має статус учасника бойових дій, військове звання - капітан. Відзначений державними нагородами. Три роки працював доцентом на кафедрі конституційного та міжнародного права Харківського національного університету внутрішніх справ.

Ректор університету побажав проректору успіхів та наполегливості на новій посаді. Олександр Сергійович подякував за високу довіру.