У Харківському національному університеті внутрішніх справ закінчився І етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який було проведено кафедрою українознавства факультету № 2 у рамках Тижня української мови та культури. У конкурсі взяли участь 40 курсантів та студентів. Учасникам було запропоновано відповісти на 30 питань вікторини на знання фактів біографії та творчості великого Кобзаря, а також написати твір-роздум за однією з п’яти тем. Переможцями серед курсантів стали: І місце – курсант І курсу факультету № 4 Владислава Попова, ІІ місце – курсант І курсу факультету № 1 Євген Московка, ІІІ місце – курсант ІІІ курсу факультету № 1 Віталій Найда. Переможці серед студентів: І місце – студентка І курсу факультету № 6 Марина Кузьменко, ІІ місце – студентка І курсу факультету № 6 Яна Пугачова.