У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання досудового розслідування і тенденції розвитку криміналістичної методики».

Від імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка учасників наукового зібрання привітав перший проректор навчального закладу підполковник поліції Дмитро Швець, який наголосив на актуальності теми конференції та побажав присутнім плідної роботи та нових наукових відкриттів.

У роботі конференції взяли участь перший заступник директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру – перший заступник керівника Експертної служби МВС України Сергій Кримчук, директор Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Станіслав Перлін, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ (1992–2003, 2010–2012 рр.) академік Національної академії правових наук України Олександр Бандурка, заступник начальника слідчого управління ГУНП в Харківській області підполковник поліції Євген Маслій. В обговоренні актуальних питань взяли участь представники науково-дослідних установ МВС України, зокрема, Державного науково-дослідного інституту МВС України, Миколаївського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса, закладів вищої освіти, серед яких – Національна академія внутрішніх справ,  Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Національний університет державної фіскальної служби України, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний університет «Одеська юридична академія», Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Запорізький національний технічний університет, представники прокуратури Харківської області, а також представники наукового складу Харківського національного університету внутрішніх справ, здобувачі, ад’юнкти, аспіранти, слухачі магістратури, курсанти.

Під час конференції її учасниками розглядалися питання методико-криміналістичного забезпечення розслідування умисних вбивств, напрями вдосконалення кримінального процесу і криміналістики, готовність правоохоронних органів до інноваційної діяльності в контексті професійної підготовки слідчих, процесуальний статус детектива, проблеми кримінального процесу у правозастосовній діяльності, оцінка наукової обґрунтованості експертного дослідження тощо.