У Харківському національному університеті внутрішніх справ у рамках проекту «Через рівність та порозуміння до захисту і безпеки» проходить гендерний квест, в якому беруть участь команди закладів вищої освіти. У відкритті заходу взяли участь представники Харківської обласної державної адміністрації – головний спеціаліст відділу науки, вищої та професійної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Наталія Сухорукова, радник з гуманітарних питань та зв'язків з громадськістю Голови Харківської обласної державної адміністрації Олена Борисова, перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Дмитро Швець. Вони побажали учасникам квесту наснаги, творчого підходу до виконання завдань і, звичайно, перемоги.

У змаганнях беруть участь вісім команд, серед яких і команда Харківського національного університету внутрішніх справ. Свої виші також представляють: Харківський державний університет харчування та торгівлі, Національна академія Національної гвардії України, КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, Інститут кримінально-виконавчої служби, Національний  університет цивільного захисту України, Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (Дівчата-STEM).