У рамках взаємодії Харківського національного університету внутрішніх справ із Харківською спеціалізованою школою-інтернатом «Ліцей “Правоохоронець”» Харківської обласної ради та з метою превентивної антибулінгової роботи в сучасних закладах освіти, курсант 4 курсу факультету № 1 Вікторія Цебинога провела заняття «Відповідальність за булінг» для учнів 9 класу ліцею.

Під час лекції курсант ХНУВС ознайомила учнів ліцею з поняттям булінгу, його видами та проявами, з новелами чинного законодавства щодо відповідальності за булінг в Україні, розповіла про міжнародний досвід впровадження відповідальності за булінг та засоби його протидії. Вона також наголосила, що необхідно розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування, формувати негативне  ставлення до булінгу та не допускати проявів булінгу в шкільному середовищі.