Під час засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав науково-педагогічних працівників університету, яким присуджено науковий ступінь доктора наук. Серед них: Різак Михайло Васильович – доктор наук із спеціальності адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; Калєніченко Лідія Іванівна – доктор наук зі спеціальності теорія та історія держави і права; історія політичних і правових вчень; Слинько Дмитро Вікторович – доктор наук зі спеціальності теорія та історія держави і права; історія політичних і правових вчень; Чорна Аліна Миколаївна – доктор наук зі спеціальності адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Учені звання професора та доцента присуджено: Подорожньому Євгену Юрійовичу – професору кафедри трудового та господарського права факультету № 2; Абламському Сергію Євгеновичу – доценту кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1; Жорнокуй Валентині Григорівні – доценту кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6.

Валерій Васильович побажав працівникам університету наснаги та здобутків у подальшій науковій та навчальній діяльності.