Кафедрою іноземних мов факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ проведено науково-практичну конференцію англійською мовою «Підготовка патрульної поліції за кордоном» за участю курсантів та магістрів. Виступаючі представили змістовні й цікаві доповіді. Викладач кафедри тактичної та тактико-спеціальної підготовки університету Віктор Таранов розповів про підготовку фахівців відповідно до вимог сучасної правоохоронної діяльності та про свій досвід  виконання службових обов’язків в умовах ускладнення оперативної обстановки. Присутні  визначили, що зарубіжний досвід має позитивні приклади, вміле використання яких допоможе оптимізувати професійну підготовку працівників правоохоронних органів України.

Конференція сприяє залученню курсантів до науково-дослідної роботи, стимулює зацікавленість до практичного використання англійської мови та підвищує якість фахової підготовки.