Для трьох груп курсантів 2 курсу Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено бінарні заняття на тему «Подолання стигми та дискримінації стосовно представників вразливих груп населення в діяльності органів поліції». Заняття провели голова Харківського обласного осередку Асоціації УМДПЛ Юрій Чумак та професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 ХНУВС Андрій Войціховський.

Що таке «верховенство права», «дискримінація» та «стигма», хто відноситься до вразливих груп суспільства? – на ці та інші запитання шукали відповіді учасники інформаційних зустрічей. Було розглянуто низку практичних ситуацій, в яких майбутнім працівникам поліції необхідно було знайти такий алгоритм дій, який би дозволив виконати свій службовий обов’язок і при цьому не порушити права людини.