Харківський національний університет внутрішніх справ став учасником п’ятої щорічної науково-освітньої виставки «Публічне управління XXI»,  яка була присвячена 100-річчю державної служби та Дню місцевого самоврядування в Україні. Вона відбулася у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Від університету в роботі науково-освітньої виставки взяли участь проректор вишу доктор юридичних наук, професор Михайло Бурдін, представники навчально-методичного відділу, відділу організації наукової роботи, науково-педагогічного складу, наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених та загальної бібліотеки університету.

Представники університету взяли участь у роботі семінарів, круглих столів, відкритих лекцій, майстер-класів, під час яких презентувалися сучасні досягнення науки та практики, інноваційні проекти, проходив обмін досвідом між фахівцями науково-освітньої галузі різних країн.

Творчі здобутки науковців університету – «Національна поліція України: Служити та Захищати» презентувала університетська бібліотека.