У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася першість університету з легкої атлетики, в якій взяли участь представники навчально-наукового інституту та факультетів. Після наполегливої боротьби у командному заліку місця розподілилися наступним чином: І місце та перехідний кубок отримала збірна команда факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства; ІІ місце посіла команда навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції; ІІІ місце – у команди факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей; IV місце зайняла команда факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми і V місце – у команди факультету права та масових комунікацій.

За результатами змагань було визначено переможців в особистому заліку серед жінок і чоловіків. Так, серед жінок І місце виборола курсант 2-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей Яна Дем’янович, ІІ місце – курсант 1-го курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Діана Гаврилюк, ІІ місце – курсант 2-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей Ангеліна Дунаєва.

Серед чоловіків І місце виборов студент 2-го курсу факультету права та масових комунікацій Ігор Панченко, ІІ місце – курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми Віталій Бородавко і ІІІ місце – курсант 1-го курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Петро Черніков.

Переможці та призери нагороджені грамотами.