Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали президент швейцарського благодійного об’єднання «Help-Point Sumy» з міста Волен, у минулому – мер міста Волен Маріанне Піффаретті та керівник швейцарської регіональної поліції Марко Файл. Їх привітали проректор університету Олександр Бакумов та директор Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш.

Маріанне Піффаретті та Марко Файл зустрілися з працівниками та студентами Сумської філії, розповіли про свою благодійну місію на території Сумської області, а також про систему підготовки кадрів поліції у Швейцарії. Гості оглянули матеріально-технічну базу філії та відвідали Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Сумської філії ХНУВС.

Сумська філія ХНУВС