У рамках лекторію «Молодь за здоровий спосіб життя» для студентів 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено зустріч з лікарем-наркологом Сумського обласного наркологічного диспансеру Валерієм Смірновим. Обговорювалися питання негативного впливу таких шкідливих звичок, як наркоманія, алкоголізм, СНІД, на життя та долю людини.

Наприкінці зустрічі провідний фахівець філії Ганна Мітітєл, наголосила, що кожна  людина має усвідомити – життя дарується лише один раз. Ми повинні поважати й берегти свій організм, підтримувати належний фізичний стан, привчати себе до активного, здорового способу життя, позитивно мислити, адже від здоров’я однієї людини залежить майбутнє людства в цілому.

Після зустрічі студенти переглянули документальний фільм «Вихід є!».

Сумська філія ХНУВС