Харківський національний університет внутрішніх справ відвідали представники Консультативної Місії Європейського Союзу – голова КМЄС Кястутіс Ланчінскас, керівник операційного департаменту КМЄС Удо Моллер, спеціаліст з питань регіонального співробітництва КМЄС Наталія Фарелл.

Представники  Консультативної Місії ЄС зустрілися з представниками керівного складу університету – першим проректором підполковником поліції Дмитром Швецем, проректором Олександром Бакумовим. Обговорювалися питання щодо подальшої співпраці. У рамках візиту також відбулася зустріч з курсантами вишу. Кястутіс Ланчінскас розповів молоді про цілі й завдання, покладені на Консультативну Місію ЄС, яку він  очолює в Україні, про особливості роботи поліцейських в Європі, поділився власним досвідом роботи в поліції, в якій прослужив 26 років, а також відповів на численні запитання курсантів.