Кафедрою іноземних мов факультету № 1 проведено країнознавчу вікторину «Віртуальна подорож до англомовних країн». У змаганнях взяли участь першокурсники факультетів №№ 1–4. Команди складалися з чотирьох курсантів. Учасники виконували на комп’ютерах різноманітні завдання на знання традицій та звичаїв англомовних країн, їх історії, цікавих місць та відомих особистостей. Конкурс складався з двох етапів – змагання між командами та конкурсу капітанів.

За результатами тестових завдань І місце посіли курсанти факультету № 4 (капітан Олександр Куприк), ІІ місце – команда факультету № 2 (капітан Руслан Чубенко), ІІІ місце – команда факультету № 3 (капітан Олексій Лозовий), IV місце – команда факультету № 1 (капітан Микита Агафонов).

Проведений конкурс не тільки сприяв розширенню знань та світогляду учасників конкурсу, але й додав позитивних емоцій та гарного настрою.