Триває програма «Моя нова поліція» з підготовки нових поліцейських кадрів, започаткована Міністерством внутрішніх справ України. Десять представників Харківського національного університету внутрішніх справ проходять конкурсний відбір тренерів для проведення навчання слухачів патрульної служби. Нагадаємо, що університет став одним із базових вищих навчальних закладів системи МВС, який готуватиме фахівців для нової патрульної служби Національної поліції України. Навчання відбуваються на базі Національної академії внутрішніх справ України у Києві. Серед кандидатів – працівники  кафедр тактико-спеціальної підготовки, спеціальної фізичної підготовки та вогневої підготовки.

Заняття з ними проводять представники Поліцейської Академії міста Дейтон штату Огайо та Поліцейської Академії штату Каліфорнія.