Для студентів 1 курсу та викладачів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках дисципліни «Безпека життєдіяльності» було проведено тренінг на тему «Правила поведінки населення під час запровадження режиму воєнного стану та введення військових підрозділів до населеного пункту». Тренінг провів старший викладач навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області, керівник консультаційного пункту навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області Сергій Чвалун.

Студенти прослухали інформацію про особливості режиму воєнного стану, функції органів управління на територіях, де він запроваджений, про права та обов’язки громадян та багато іншого. Наочність викладеного матеріалу забезпечили авторські слайди.

Сумська філія ХНУВС