Заступник декана факультету № 6 Оксана Брусакова разом із професором кафедри загальноправових дисциплін  Світланою Поповою та старшим викладачем кафедри соціології та психології Валентиною Московченко взяли участь у круглому столі на тему «Коордінація взаємодії з питань запобігання та протидії домашньому насильству: органів місцевого самоврядування та правоохоронних, юстиції, установ освіти та охорони здоров'я, служб підтримки, громадських організацій, адвокатів, ін.». Захід був організований адміністрацією Київського району Харківської міської ради.

Під час круглого столу розглядалися питання щодо проблем в реалізації державної політики на місцевому рівні, методів їх усунення та мінімізації, надання ефективної допомоги постраждалим особам.

У науковому заході взяли участь представники служби у справах дітей, центру соціальних служб, правоохоронних органів та органів пробації, територіального управління юстиції, медичних установ, навчальних закладів, громадських організацій та ін.