У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася першість із волейболу. У змаганнях взяли участь команди п’яти факультетів університету. За результатами ігор місця розподілилися так:

I місце – факультет № 2

II місце – факультет № 1

III місце – факультет № 3

IV місце – факультет № 6

V місце – факультет № 4

Кращим гравцем турніру було визнано капітана збірної команди факультету № 2 Дмитра Аношенка. Під час ранкового шикування переможців та призерів першості з волейболу привітав ректор генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко та керівний склад навчального закладу. Валерій Васильович вручив Грамоти командам, які зайняли призові місця, а також Кубок команді, яка посіла І місце. Грамотою за особистий внесок у розвиток волейбольного спорту університету було відзначено й старшого викладача кафедри спеціальної фізичної підготовки Костянтина Бутенка.