У Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулось урочисте нагородження переможців обласного літературного конкурсу імені О.С. Масельського, що традиційно відбувається у День пам’яті Почесного громадянина Харківської області, Героя України Олександра Масельського. Серед нагороджених – курсант 4 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Цебинога. Вона стала Лауреатом конкурсу у жанрі «Публіцистика». Її стаття-дослідження «Форми протидії кібербулінгу в сучасному віртуальному просторі» отримала відзнаку конкурсу за актуальність теми, небайдужість до проблем сьогодення. Науковий керівник – провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи ХНУВС, кандидат юридичних наук Володимир Чумак.

Відзнаку вручив заступник голови комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Михайло Пилипчук.