Представники факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Шульгін, Вікторія Давиденко, Юлія Малиш, Дар’я Балаш на чолі із заступником декана Оксаною Брусаковою провели профорієнтаційну зустріч з учнями 10 – 11 класів в Харківській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 150.

Юнакам і дівчатам роз’яснили правила вступу до вишу, познайомили з його структурою. Також представники університету розповіли, що у виші діють підготовчі курси для тих, хто бажає краще підготуватися до ЗНО, а також кафедра військової підготовки, закінчивши яку, можна отримати військове звання. Представники вишу провели для учнів практичне заняття з правил поведінки в екстремальних умовах та продемонстрували роботу експерта-криміналіста.