В Одесі пройшов чемпіонат України з панкратіону, в якому взяли участь і спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ. Курсант 2 курсу факультету № 3 Катерина Шакалова виборола чотири перших місця у розділах ноу-гі, гі, традишин та фул. Інші спортсмени також не залишилися без нагород. Курсант 2 курсу факультету № 1 Анатолій Єгіазарян посів ІІІ місце у розділі традишин, курсант 2 курсу факультету № 1 Артем Новіков – ІІ місце у розділі ноу-гі, курсант 4 курсу факультету № 1 Костянтин Пупко – ІІІ місце у розділі гі, магістр 2 курсу факультету № 3 Денис Курдінов – І місце у розділі традишин та ІІІ місце у розділі гі, курсант 4 курсу факультету № 1 Руслан Говоруха – І місце у розділі традишин та два других місця у розділах ноу-гі та гі.