Психологом відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Харківського національного університету внутрішніх справ Валерією Регішевською було проведено мультимедійну лекцію на тему «Передумови, стадії, наслідки адиктивної поведінки. Профілактика негативних проявів» для студентів факультету № 6.

Під час лекції студенти дізналися про порушення поведінки, що виникає в результаті зловживання речовинами, що змінюють психічний стан людини – алкоголь, тютюн та наркотичні засоби. Було роз`яснено механізми дії психоактивних речовин, серйозність небезпеки та шкідливі наслідки від вживання алкоголю і наркотиків. За допомогою відеоматеріалів студенти наглядно побачили руйнівну силу алкоголю та наркотичних речовин на організм людини.