У рамках вивчення дисципліни «Менеджмент» за темою «Лідерство» для студентів 3 курсу денної форми навчання Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено заняття за участю приватного виконавця Олександра Мукореза.

Олександр Леонідович провів лекцію-бесіду на тему «Особливості роботи приватного виконавця», докладно зупинився на сутності та специфіці виконуваних приватними виконавцями функцій, поділився практичним досвідом роботи. Також він окреслив низку лідерських якостей, які повинен мати приватний виконавець для забезпечення продуктивної роботи й досягнення бажаних результатів. Після завершення лекції Олександр Леонідович відповів на численні запитання студентів.

Сумська філія ХНУВС