У Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбулося нагородження переможців ХХ ювілейного обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена». У заході взяли участь 150 керівників закладів вищої освіти, переможці обласного конкурсу різних років, провідні викладачі та науковці. Серед гостей, запрошених на святковий захід, були ректор Харківського національного університету внутрішніх справ університету доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Олександр Бандурка, проректор кандидат юридичних наук Олександр Бакумов.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична та голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Від імені лауреатів конкурсу попередніх років нинішніх переможців привітав Олександр Бандурка.

Відбулася церемонія нагородження, під час якої Дипломами були відзначені й працівники Харківського національного університету внутрішніх справ. Диплом конкурсу в номінації «За шляхетний приклад служіння українському народові» Юлія Світлична вручила директору Центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ХНУВС, підполковнику поліції В’ячеславу Драновському. Декан факультету № 5 ХНУВС, кандидат юридичних наук, полковник поліції Олександр Анциферов був нагороджений Дипломом в номінації «Декан факультету».

Слід зазначити, що лауреатами та дипломантами конкурсу, який є єдиним освітянським конкурсом в Україні, стали майже тисяча наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників вищої школи. Вища школа Харківщини зберігає провідні позиції в Україні як потужний науково-освітянський центр. 19 вишів мають статус національного закладу, одним з яких є і Харківський національний університет внутрішніх справ.